Faliyetler

Birliğin ve İyiliğin Olduğu Bir Dünya Bırakalım
Su Kuyusu

Her yıl yüz binlerce insan, sağlıksız koşullardan ve kirli sulardan kaynaklanan hastalıklar nedeniyle hayatını kaybediyor. Bağışçılarımızın desteğiyle Afrika’da açtırdığımız su kuyumuz bölge halkına umut olmaya devam ediyor. Birlikte temiz suya erişim için onlarca su kuyusu açtırabilir ve yüzlerde tebessüm oluşturabiliriz.

İletişim
Yetim Desteği

Nijer’de bulunan destek verdiğimiz yetimhane ve okulumuzdaki çocuklarımız; eğitim, gıda, sağlık ve barınma gibi temel ihtiyaçları yardımseverlerimizin desteği ile karşılanmaktadır. Siz de bir çocuğumuzun temel ihtiyaçları konusunda destek olmak isterseniz bize ulaşabilir ve destek verebilirsiniz.

İletişim
Gıda Yardımı

Türkiye’de, Afrika’da ve Tüm dünyada savaş, açlık ve ekonomik yetersizlik sebebiyle kamplarda ve sokakta yaşamak zorunda kalan insanlara ulaştırmak üzere; gıda paketleri hazırlıyor, sıcak yemek organizasyonu yapıyor, yardımseverlerimizin desteğiyle yüzlerce insanı mutlu ediyor ve temel gıda ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Bağış Yap
Sağlık Yardımı

Sağlık bakımının yetersiz olduğu Afrika ülkelerinde, Suriye’deki savaş sebebiyle kamplarda sağlık hizmetine erişemeyen başta çocuklar olmak üzere tüm insanlara hekim, hemşire, sağlık teknikerlerinden oluşan gönüllü sağlık ekibimizle destek sağlıyor, malzeme ve ilaç ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Gerekli görülen ve talep edilen bölgelere gönüllü sağlık ekibi ile sağlık seyahati düzenleyip cerrahi operasyon , tetkik, tanı yöntemleri ile eğitim desteği ve sağlık hizmeti sunuyoruz. Tüm bunları yapar iken Uluslararası belirlenen etik kurallarına uyarak çalışma ilkelerimiz ve temel değerlerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

İletişim
Eğitim Desteği

Bölgenin eğitim sistemine uygun şekilde belirlenen kırtasiye paketlerimizle, Yurtiçinde ve Yurtdışında ihtiyaç sahibi çocuklarımızın, eksiği olan eğitim materyallerini en hızlı ve doğru şekilde ulaştırıp eğitim ve öğretim hayatlarına destek olmaktayız.

İletişim
Kıyafet Yardımları

Yılın her döneminde yaptığımız yardımlar ile ; kış aylarında, bayramlarda, kıyafet ihtiyacı olan çocuklara desteğinizle kıyafet dağıtımı yapmaya devam ediyoruz.

İletişim
www.canvereneller.org
Güzel ve anlaşılması kolay bir dünya bırakalım

Din, dil, ırk gözetmeksizin çocuklara güzel bir gelecek için sizlerde bağış yapın. Her bağış bir çocuk için umut.

Open chat
Merhaba 👋